O nas ...

Członek Elbląskiego Klastra Turystycznego
Członek Stowarzyszenia Gospodarstw Gościnnych „Pomezania”

Gospodarstwo agroturystyczne "Widok" zajmujące dużą ogrodzoną posesję położone jest w odległości ok. 8 km od Elbląga, w cichym i spokojnym miejscu, na krawędzi Parku Krajobrazowego „Wysoczyzny Elbląskiej” - w pobliżu Zalewu Wiślanego.

Do dyspozycji gości mamy pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz jeden pokój czteroosobowy z łazienkami i aneksami kuchennymi oraz pokoje ze wspólną łazienką. Do dyspozycji gości jest duża sala jadalna, TV, bilard, piłkarzyki, gry planszowe.

Na rozległym pagórkowatym terenie skąd roztacza się przepiękny widok na Zalew i Mierzeję Wiślaną urządzono miejsce do rekreacji. Jest tu boisko sportowe do gry w siatkówkę, wydzielony teren do rzutu podkową, plac zabaw dla dzieci, mini strzelnica, wiata biesiadna, krąg ogniskowy, grill, sanitariaty. Istnieje tu również możliwość rozbicia namiotu.

W pobliżu (~150m) znajdują się piękne lasy mieszane - prawdziwy raj dla piechurów, rowerzystów, grzybiarzy i wszystkich amatorów spokojnego wypoczynku. W odległości 300 m od gospodarstwa, na Zatoce Elbląskiej jest Rezerwat Ptactwa Wodnego objęty unijnym programem "Natura 2000".
Wszystko to razem daje niezwykłe możliwości obserwacji i przebywania na łonie natury.

Gospodarstwo Agroturystyczne Widok” istnieje od 2001r”. Od tego czasu pozostajemy firmą rodzinną, a naszym głównym celem jest zapewnienie naszym gościom wyjątkowych warunków do wypoczynku.

Goście nasi wyjeżdżają od nas zadowoleni i wypoczęci świadczą o tym wpisy do naszych kronik.

Mamy sporo sukcesów na naszym koncie.
Braliśmy udział w wielu targach i konkursach gdzie otrzymywaliśmy nagrody, dyplomy i wyróżnienia np. w konkursie wojewódzkim Smaki Warmii i Mazur oraz Powiśla na Stołach Europy zajęliśmy dwa drugie miejsca.